HIKARI TROPICAL DISCUS

Hikari Tropical Discus

Dieta pro terčovce podporující jeho zbarvování,chov a množení

Krmivo Hikari Tropical Discus bylo speciálně vyvinuto pro terčovce s ohledem na jejich zvýšenou potřebu bílkovin. Tyto ryby mají kromě toho jedinečnou techniku žraní a jsou velmi mlsné. Krmivo Hikari Tropical Discus bylo vyrobeno tak, aby se zmenšil nepořádek, který svým stylem konzumace terčovci působí, a aby se maximálně zlepšil příjem krmiva.
 

Znaky

  1.       Přírodní přísady do krmiva Hikari Tropical Discus, které podporují zbarvení, bezpečně vyvolají přírodní brilantní barvy v poměrně krátké době.

  2.       Krmivo Hikari Tropical Discus je pórovité a proto ve styku s vodou okamžitě změkne do houbovité konzistence. Krmivo je snadno stravitelné a nedrobí se ani nerozpadá během neobvyklé stravovací procedury Vašich ryb, které opakovaně berou kousek potravy do tlamy a opět jej vyplivnou. To pomůže zmenšit problémy s kvalitou vody a zákal, který je obvyklý při použití jiných krmiv.

  3.       Hikari Tropical Discus se vyrábí z dokonalé směsi bílkovin, nezbytných aminokyselin, nutných vitaminů a vybraných minerálních látek. Bohatý obsah stabilizovaného vitaminu C v tomto krmivu podporuje odolnost ryb k stresu a jejich imunitu k nakažlivým chorobám. Chcete-li mít bezkonkurenčně zdravé ryby a dosahovat jejich rychlého růstu, krmte s Hikari Tropical Discus.

 

Krmení

Dávejte rybám několikrát denně malé množství krmiva. Dbejte na to, aby se ryby nepřejídaly. Nezapomeňte na to, že když začínáte podávat nové krmivo, jsou nutné malé dávky, dokud Vaše ryby potravu úplně nepřijmou.

 

Složky

Bílá rybí moučka, garnátová moučka, dehydratovaná moučka alfa-alfa, pšeničná mouka, alfa-škrob, sušené pivovarské kvasnice, rybí olej, karoten, proteáza, DL-methionin, L-lysin, vitamin A, vitamin D3, vitamin E, vitamin K3, mononitrát thiaminu, riboflavin, niacin, pantothenová kyselina, pyridoxin, vitamin B12, biotin, inozitol, cholin chlorid, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C), uhličitan hořečnatý, síran manganatý, jodičnan vápenatý.

ZARUČENÝ ANALYTICKÝ OBSAH

Celkové bílkoviny

Celkové tuky

Celkové vlákniny

Vlhkost

Popel

Min. 50%

Min. 5%

Max. 3%

Max. 10%

Max. 16%

DODÁVANÉ BALENÍ

Hikari Tropical Discus                20 g            výrobek č. 22302

                                                40 g            výrobek č. 22307

                                                80 g            výrobek č. 22316

                                                1 kg            výrobek č. 22366 (sklad. balení)

 Zpět Index Vpřed