Základní hospodárné každodenní krmivo pro koi

  Základní každodenní krmivo pro koi
Základní každodenní krmivo pro okrasné KOI s vysokým obsahem vitaminů.   Krmivo vyvinuté pro splnění veškerých nutričních požadavků KOI s vysokým obsahem proteinů.

 

 
  Snadno stravitelné krmení pro koi v období nižších teplot, zaručuje zdraví a plodnost
Super nabídka každodenního krmení pro dospělé KOI v 10 kg balení.   Snadno stravitelné, s vysokým obsahem vitaminu E, pro nejlepší kondici vašich KOI. Nepostradatelné při nižších teplotách.

 

 
Vynikající krmení zajistí dokonalou výživu a výrazně zlepšuje zbarvení   Vynikající krmivo s obsahem šlechtěné spiruliny
Unikátní krmivo vyrobené na přírodní bázi podporující excelentní zbarvení okrasných KOI.   Vynikající krmivo podporující vybarvení, bohaté na čistou kultivovanou spirulinu.

 

 
Nejlepší krmivo na světě pro koi zlepšující zbarvení   Krmivo s aplikovanými nejnovějšími vědeckými poznatky pro dosažení nejvyšší kvality koi co do vzrustu a třpytivých barev
Excelentní, vysoce výživné krmivo splňující nejvyšší požadavky na vybarvení, pro mimořádný lesk a třpyt vašich KOI.   Jedinečné krmivo, energeticky bohaté pro rychlejší růst s vyváženým množstvím vitaminů, minerálů a bílkovin.
   
 
Hikari Standard Spirulina nabízí za ekonomickou cenu vynikající krmivo pro KOI, zlepšující jejich barvu.   Vhodný pro všechny druhy ryb v zahradních jezírkách. Plovoucí pelety jsou snadno stravitelné, pozitivně působí na snížení odpadů a problémů s kvalitou vody.