HIKARI EXCEL

Hikari Excel

Nejlepší krmivo na světě pro okrasné KOI, zlepšující jejich barvu

Hikari Excel je vědecky vyvinutým krmivem, které zlepšuje barevnost ryb. Krmivo je snadno stravitelné a vyrábí se ze směsi vysoce výživných pšeničných klíčků a čisté kultivované spiruliny. Po jednoměsíčním každodenním krmení dokáže vytvořit ideální zbarvení Vašich kaprů. Hikari Excel je prostě to nejlepší!
 

Znaky

    1.   Přípravek Hikari Excel je vynikající v tom, jak rychle způsobí zlepšení barvy,vytvoření mimořádně lesklého vzhledu a vynikajícího třpytu. Výrobce nešetřil úsilím při vyhledávání nejkvalitnější čisté kultury spiruliny spolu s náležitými vitaminy a minerály. Hikari Excel má vysoký obsah vitaminu E pocházejícího z vybraných pšeničných klíčků a může být stráven velmi efektivně.

    2.   Hikari Excel je krmivem pro všechna roční období, dokonce i při nižších teplotách vody, neboť je velmi snadno stravitelný. Je to umožněno používáním velmi snadno asimilovatelných a absorbovatelných materiálů při jeho výrobě.

    3.   Hikari Excel podporuje vyvážený růst Vašich KOI a dovoluje jim rozvinout se plně do jejich přirozené vitality.

    4.   Hikari Excel je typem plovoucího krmiva a nekalí vodu. Plovoucí krmivo Vám dovoluje lépe pozorovat stravovací návyky a patřičně přizpůsobit množství.

Krmení

Krmte až 4 krát denně podle teploty vody a aktivity vašich KOI. Nedávejte kaprům víc, než stačí zkonzumovat během 3 – 5 minut a po ukončení doby krmení odstraňte všechno nespotřebované krmivo. Další pokyny týkající se krmení jsou uvedeny níže.

 

Složky

Moučka z pšeničných klíčků, bílá rybí moučka, pšeničná mouka, dehydrovaná moučka z alfa-alfa, spirulina, sušené pivovarské droždí, sojová moučka, vitamin A, vitamin D3, vitamin E, vitamin K3, vitamin B12, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C), uhličitan hořečnatý, síran manganatý, jodičnan vápenatý, methionin, lysin.

ZARUČENÝ ANALYTICKÝ OBSAH

Celkové bílkoviny

Celkové tuky

Celkové vlákniny

Vlhkost

Popel

Min. 35%

Min. 4%

Max. 3%

Max. 10%

Max. 10%

 

DODÁVANÉ BALENÍ

Hikari Excel  medium pelety            5 kg,            výrobek č. 13382

 

Pokyny pro dávkování krmiva Hikari Excel

Doporučené směsi pro dosažení maximálního efektu

Krmení ve vodě přes 25 °C

Hikari Excel  3:7 Hikari Hi-Growth

Stabilizace fyzikálních podmínek v době dokončování vybarvení

V tomto stádiu mají kapři velkou chuť k jídlu, proto se doporučuje krmit směsí Hikari Excel a Hikari Hi-Growth v poměru 3:7.

To pomáhá v růstu kaprů do délky i co do objemu.

Hikari Excel rovněž chrání vybarvení kaprů před vybledáváním v důsledku zvětšování velikosti ryby. Kromě toho obsahuje Hikari Excel zvláštní přísadu, která dovoluje červené barevné látce z Hi dosáhnout sytého, hlubokého zbarvení pocházejícího ze spodních vrstev kůže ryby.

 

Krmení ve vodě nad 20 °C

Hikari Excel  7:3  Hikari Wheat-Germ

Stabilizace fyzikálních podmínek a dokončování vybarvení

Během předcházející fáze mají kapři velkou rychlost metabolismu. Proto je k zajištění dobře vyvážené výživy nutné krmit směsí Hikari Excel a Hikari Wheat-Germ v poměru 7:3. Krmení pšeničnými klíčky stabilizuje bílou barvu ryb a má za následek postupné zesílení barvy s dobrým leskem a třpytem počínaje u nejhlubších vrstev Hi.

 

Krmení jeden měsíc před soutěží ryb

Hikari Excel 100%

Závěrečná úprava tělesné kondice

Během posledního měsíce před soutěží ryb dávejte pouze Hikari Excel místo různých shora uvedených směsí. Po krmení KOI krmivem Hikari Excel po dobu asi jednoho měsíce se Hi stane rovnoměrné a patřičně se dosáhne brilantního červeného zbarvení. Současně bude bílé zbarvení jemné a měkké a celkový vzhled bude vykazovat ukázkový lesk a třpyt.


 Zpět Index Vpřed