HIKARI TROPICAL MARINE -A-

Hikari Tropical Marine -A-

Krmivo Hikari Marine -A- bylo sestaveno tak, aby zvýrazňovalo brilantní barvy, pro které jste si své mořské ryby koupili a zároveň náležitou výživou pomáhá rybám vypadat co nejlépe. Obal z materiálu nepropustného pro kyslík pomáhá zachovat tyto nutriční hodnoty a tak se Vám dostává do ruky nejlepší nemražené mořské krmivo, jaké je v současné době na trhu.

 

Znaky

  1.       S využitím biotechnologie můžeme poskytnout Vašim rybám výživný "balíček" , který způsobí, že budou vypadat tak, jako byste je právě dovezly z mořských útesů. Můžete tak s použitím Hikari Tropical Marine -A- ke krmení Vašich ryb dosáhnout u nich bohatého a brilantního zbarvení.

  2.       S použitím pokrokového výrobního postupu se vyrábí Hikari Tropical Marine -A- tak, že ve vodě dostane houbovitou konzistenci, což zlepšuje jeho přijetí u většiny mořských ryb. Houbovitá konzistence také omezí zákal vody.

  3.       Všichni mořští živočichové dovedou strávit Hikari Tropical Marine    -A- snadno a úplně, což omezuje množství rybích výkalů a problémy s čistotou vody následkem přetížení akvária odpadními látkami.

  4.       Přípravek Hikari Tropical Marine -A-  má bohatý obsah stabilizovaného vitaminu C a proto zvyšuje odolnost ryb proti stresu a imunitu k nakažlivým chorobám.

 

Krmení

Dávejte rybám dvakrát až třikrát denně takové množství krmiva, které jsou schopny zkonzumovat během několika málo minut. Dbejte na to, aby se ryby nepřekrmovaly. Hikari Tropical Marine -A- je velmi vydatným krmivem a přejídání může způsobit rychlý růst ryb.

 

Složky

Bílá rybí moučka, garnátová moučka, moučka z hřebenatky, sepiová moučka, sušená moučka z chaluh, moučka z alfa-alfa, pšeničná mouka, alfa-škrob, sušené pivovarské kvasnice, karoten, L-lysin, DL-methionin, rybí olej, vitaminy A a D3, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C), vitamin E, mononitrát thiaminu, cholin chlorid, inozitol, jodičnan vápenatý, síran manganatý, uhličitan hořečnatý.

ZARUČENÝ ANALYTICKÝ OBSAH

Celkové bílkoviny

Celkové tuky

Celkové vlákniny

Vlhkost

Popel

Min. 47%

Min. 5%

Max. 3%

Max. 10%

Max. 17%

DODÁVANÉ BALENÍ

Hikari Tropical Marine -A-             22 g            výrobek č. 25102

                                                  43 g            výrobek č. 25108

                                                  75 g            výrobek č. 25115

                                                  1 kg            výrobek č. 25166 (sklad. bal.)

 Zpět Index Vpřed