HIKARI TROPICAL SINKING WAFERS

Hikari Tropical Sinking Wafers

Vědecky sestavená dieta pro sumcovité, sekavce a ostatní ryby živící se u dna, kterým poskytuje náročnou výživu

Krmivo Hikari Tropical Sinking Wafers bylo speciálně vyvinuto pro pancéřníčky, sekavce a další druhy ryb živících se u dna, a to jako výsledek rozsáhlého výzkumu jejich nutričních požadavků a stravovacích návyků. Zachovejte jim aktivitu a zdraví s použitím Hikari Tropical Sinking Wafers!

 

Znaky

  1.       Hikari Tropical Sinking Wafers představují vyváženou kombinaci výživných složek doplněných vitaminy a minerály, které ryby živící se u dna potřebují. přípravek má bohatý obsah stabilizovaného vitaminu C, což zvyšuje odolnost ryb ke stresu a imunitu k nakažlivým chorobám. Krmivo Hikari Tropical Sinking Wafers by mělo být krmení první volby pro Vaše vodní miláčky.

  2.       Jedinečný tvar Hikari Tropical Sinking Wafers byl vyvinut pro ryby živící se u dna, které mají malý ústní otvor směřující dolů a které musí při žraní polykat.

  3.       Hikari Tropical Sinking Wafers se nerozpouštějí ani nekalí vodu a přesto jsou pro Vaše vodní miláčky snadno stravitelné.

 

Krmení

Dávejte rybám dvakrát takové množství krmiva, které jsou úplně schopny zkonzumovat během jedné hodiny. Dbejte na to, aby se ryby nepřekrmovaly.

 

Složky

Bílá rybí moučka, garnátová moučka, moučka z pšeničných klíčků, pšeničná mouka, sojová moučka, alfa-škrob, sušené pivovarské kvasnice, spirulina karoten, vitaminy A, D, E, mononitrát thiaminu, riboflavin, cholin chlorid, inozitol, jodičnan vápenatý, síran manganatý, uhličitan hořečnatý, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C).

ZARUČENÝ ANALYTICKÝ OBSAH

Celkové bílkoviny

Celkové tuky

Celkové vlákniny

Vlhkost

Popel

Min. 32%

Min. 4%

Max. 5%

Max. 10%

Max. 12%

DODÁVANÉ BALENÍ

Hikari Tropical Sinking Wafers   25 g            výrobek č. 21503

                                                50 g            výrobek č. 21510

                                              110 g            výrobek č. 21521

                                                1 kg            výrobek č. 21566 (sklad. balení)

Zpět Index Vpřed