Originální krmivo pro parmičky, tetry, apod. Pelety - Vítěz nad vločkami

  Originální a nejlepší výživa pro druhy rodu Plecostomus, Ancistrus, Baryancistrus, Ryneloricaria, Sturisoma, Farlowella, Loricariidae L, Peckoltia, Pterygoplichthys, apod.
Originální krmivo pro parmičky, tetry, apod. Pelety - Vítěz nad vločkami.   Originální a nejlepší výživa pro druhy rodu Plecostomus, Ancistrus, Baryancistrus, Ryneloricaria, Sturisoma, Farlowella, Loricariidae L, Peckoltia, Pterygoplichthys, apod...

 

 
Vynikající složení pro sumce (Corydoras), sekavce a jiné druhy živící se u dna   Speciální výživa pro všechny ryby rodu Betta
Vynikající složení pro sumce (Corydoras), sekavce a jiné druhy živící se u dna.   Speciální výživa pro všechny ryby rodu Betta.

 

 
Bílkovinami bohatá potrava pro masožravé ryby - sumce, úhoře a žraloky   Velmi účinné krmivo pro Guppy
Bílkovinami bohatá potrava pro masožravé ryby - sumce, úhoře a žraloky.   Velmi účinné krmivo pro Guppy.
   
ědecky sestavené krmivo nejvyšší kvality pro všechny masožravé ryby plně nahrazující zkrmování živých organizmů   Opět první - Vynikající pelety pro cichlidy a jiné masožravé ryby - současně nejsilnější „zvýrazňovač“ barev na světě využívá biotechnologie!
Vědecky sestavené krmivo nejvyšší kvality pro všechny masožravé ryby plně nahrazující zkrmování živých organizmů.   Opět první - Vynikající pelety pro cichlidy a jiné masožravé ryby - současně nejsilnější „zvýrazňovač“ barev na světě využívá biotechnologie!

 

 
Základní každodenní krmivo pro cichlidy i velké tropické ryby, s bezkonkurenční cenou   Podporuje krásné zářivé vybarvení velkých tropických ryb a cichlid
Základní každodenní krmivo pro cichlidy i velké tropické ryby, s bezkonkurenční cenou.   Podporuje krásné zářivé vybarvení velkých tropických ryb a cichlid.
   
Skvělá potrava pro býložravé cichlidy z jezera Malawi a Tanganjika   Opět první na světě - omezuje teritoriální dominaci cichlid a svým komíhavým pohybem složením přitahuje i ty nejmlsnější
Skvělá potrava pro býložravé cichlidy z jezera Malawi a Tanganjika.   Opět první na světě - omezuje teritoriální dominaci cichlid a svým komíhavým pohybem složením přitahuje i ty nejmlsnější.

 

 
Pozor krmivo pro terčovce podporující nejen jejich vybarvení, ale i jejich rozmnožování    
Pozor krmivo pro terčovce podporující nejen jejich vybarvení, ale i jejich rozmnožování.   Vločkové krmivo s velkým obsahem vitaminů, vhodné pro všechny tropické rybky. Bez syntetických barviv a příchutí. Můžete očekávat zlepšený růst, vynikající zbarvení, excelentní dlouhotrvající zdraví a snížení odpadu.

 

 
 Jsme opět první! Biotechnologicky modifikované krmení pro mořské ryby zajistí brilantní barvy a perfektní bezodpadovou výživu. Pelety z obalu nepropustného pro kyslík!    
Jsme opět první! Biotechnologicky modifikované krmivo pro mořské ryby zajistí brilantní barvy a perfektní bezodpadovou výživu. Pelety z obalu nepropustného pro kyslík!   Perfektní krmivo pro všechny menší mořské ryby.  Biotechnologicky modifikované krmivo zajistí brilantní barvy a perfektní bezodpadovou výživu.

 

 
    Super krmivo pro vodní želvy - již žádné choroby želv

Vynikající denní krmivo pro všechny druhy korýšů. Se zvýšeným obsahem vápníku a vitaminů.

  Super krmivo pro vodní želvy - již žádné choroby želv.
   
  Naprosto bezkonkurenční potrava vyvinutá speciálně pro potěr tropických i studenovodních ryb jedinečnou nízkoteplotní technologií!
Vynikající výživa pro počáteční dny nově narozených rybek.   Naprosto bezkonkurenční potrava vyvinutá speciálně pro potěr tropických i studenovodních ryb jedinečnou nízkoteplotní technologií!

 

 
 
Špičkové mražené a lyofilizované krmivo, kterým můžete krmit bez obav. Vhodné pro většinu menších masožravých ryb.  

Špičkové mražené a lyofilizované krmivo, kterým můžete krmit bez obav. Vhodné pro většinu menších masožravých ryb.

 

 
 

Špičkové mražené a lyofilizované krmivo, které můžete používat také pro zvýšení efektivity při léčení akvarijních ryb.Excelentní pro potěr nebo menší tropické a mořské ryby.

  Špičkové mražené a lyofilizované krmivo z krillu. Vhodný pro většinu větších sladkovodních a mořských ryb.

 

 
 

Špičkové mražené a lyofilizované krmivo z artemií. Vhodný pro většinu obojživelníků, mořských a sladkovodních ryb.

 

Špičkové mražené a lyofilizované krmivo z mořského planktonu. Vhodné pro želvy, žáby, sladkovodní a mořské ryby.