HIKARI LIONHEAD

Hikari Lionhead

Každodenní výživa pro okrasné zlaté rybky

Eliminuje potřebu krmit živými organismy

Krmivo Hikari Lionhead bylo vědecky vyvinuto tak, aby podporovalo růst a výrazný tvar „lví hlavy“ zlatých rybek druhů Ranchu, Oranda a Azumanishiki. Tyto zlaté rybky se „lví hlavou“ se vyznačují vzácnou a výjimečnou krásou, jež je činí elitní skupinou mezi všemi zlatými rybkami. Názor, že k vytvoření žádoucího tvaru „lví hlavy“ je nezbytná přírodní živá potrava, byl vyvrácen po našem dlouhém a usilovném výzkumu. Hikari Lionhead byl vyvinut tak, aby poskytoval vynikající výsledky a přitom nás zbavil problémů parazitů a bakterií spojených s krmením ryb živými organismy.

Znaky

    1.   Hikari Lionhead má vysoký obsah aminokyselin, speciálně sestavených složek a všech potřebných živin k podpoře žádoucího tvaru „lví hlavy“.

    2.   Hikari Lionhead má vysoký obsah přírodních složek podporujících vybarvování a dodává tak výjimečné zbarvení okrasným zlatým rybkám, jaké chovatel očekává, a to bez přídavků jiných krmiv. Kombinace vitaminů a bílkovin podporuje rychlý růst žádoucího tvaru.

    3.   Hikari Lionhead jsou ve vodě klesající tablety, které se nerozpouštějí a proto nekalí vodu.

     

Krmení

Zlaté ryby pěstované v interiéru při teplotě vody 10 °C a výše krmte 2 – 4 krát denně. Zlaté rybky pěstované v exteriéru se krmí podle roční doby. Na jaře a na podzim se krmí jednou denně a to během nejteplejší části dne. V létě se krmí libovolně za denního světla; ryby mají v létě největší chuť na krmení. V zimě krmte Hikari Wheat-Germ mini pellet, které jsou lépe stravitelné a snadno se asimilují v tomto ročním období, kdy se trávicí cyklus Vašich zlatých rybek zpomaluje. Nedávejte rybám více krmiva, než stačí zkonzumovat během několika minut krmení. Po době krmení odstraňte všechno nezkonzumované krmivo, abyste předešli překrmování.

 

Složky

Garnátová moučka, sépiová moučka, pšeničná mouka, sušené pivovarské droždí, rýžová mouka, spirulina, proteáza, vitamin A, vitamin D3, vitamin E, vitamin K3, vitamin B12, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C), uhličitan hořečnatý, síran manganatý, jodičnan vápenatý.

ZARUČENÝ ANALYTICKÝ OBSAH

Celkové bílkoviny

Celkové tuky

Celkové vlákniny

Vlhkost

Popel

Min. 46%

Min. 6%

Max. 5%

Max. 12%

Max. 10%

 

DODÁVANÉ BALENÍ

Hikari Lionhead mini pellet

100 g    výrobek č. 05220

350 g    výrobek č. 05234

 Zpět Index Vpřed